Lucie Borhyová vzpomínala na začátky na Nově! Pak jí s Reyem popřála k narozeninám

Lucie Borhyová a Rey Koranteng 4

Autor: Pavel Krejčí

5. února 2024 9:02

Nova v neděli oslavila 30 let na obrazovkách. K neodmyslitelně spjatým osobnostem s touto televizí patří Lucie Borhyová, dlouholetá moderátorka Televizních novin. Není tedy divu, že i ona u příležitosti kulatého výročí zavzpomínala. 

Borhyová u úplných začátků Novy nebyla, však jí v únoru 1994 bylo jen 15 let. Přesto už o tři roky později začala pro komerční televizi pracovat, nejprve jako reportérka. O dva roky později nastoupila na pozici, na které jí vídáme doposud. 

"Všechno nejlepší," popřála sympatická blondýnka Nově na instagramu. "Moc děkuji, že skoro celou tu dobu mohu být součástí," dodala moderátorka, která tvoří nerozlučnou dvojici s Reyem Korantengem. Bez nich si zpravodajství této stanice nikdo neumí ani představit.

Na videu ostatně popřáli Nově ke kulatinám společně. "Televizi Nova z našich srdcí přejeme, ať stále tak září a přináší radost do našich domovů," řekla Borhyová. "A také Nově přejeme, aby dokázala dál bavit své diváky a aby se jich také dokázala zastat, když to budou potřebovat," dodal Koranteng. 

Témata: Lucie Borhyová Rey Koranteng