Lucie Borhyová s Rayem Korantengem slaví výročí: Dvojici tvoří již 24 let

Lucie Borhyová a Rey Koranteng

Autor: Zdeněk Tuhý

5. srpna 2023 14:46

Moderátoři Televizních novin, Lucie Borhyová (45) a Rey Koranteng (49), oslavují výročí. Ani se to nezdá jak ten čas letí, ale je to již 24 let co si společně sedli za moderátorský pult.

Na tuto dvojku nedá dnes už nikdo dopustit. Oba se skvěle doplňují a člověk by ani neřekl, že je to už čtvrt století, co je vídáme po večerech u Televizních novin na TV Nova. 

„24. Přesně tak dlouho už spolu táhneme za jeden provaz a pořád nás to naštěstí baví. Asi i proto, že máme pocit, že jsme začali vysílat včera, přitom jsme už toho - díky naší práci - tolik zažili! 5.8.1999 zůstane navždy v našich. Moc děkujeme TV Nova," napsala na Instagram oblíbená moderátorka. 

Od svých obdivovatelů dostali mnoho pěkných vzkazů. „Myslím si, že na světě snad není jiná televizní dvojice, která je spolu tak dlouho. Jste super, i pan Koranteng," napsala jedna obdivovatelka. Jste snad jediná jistota v televizi. Nedovedu si to představit ani jinak. Tak na dalších 26, ať to je pěkné kulaté," přidala se další. 

Na faktu, že moderátorské duo dnes tvoří pro spoustu lidí v televizi jistotu, se shodne téměř každý. Tak uvidíme jak dlouho to před kamerou spolu budou ještě táhnout. 

Témata: Lucie Borhyová