Lewis Hamilton, Tom Cruise... Shakira je opět terčem pozornosti! S kým ji viděli tentokrát?

Shakira 3

Autor: Libor Frýdl

23. září 2023 17:02

Shakira to nemá lehké. Kamkoliv se hne, má za patami spoustu fotografů. Není proto divu, že byla viděna po boku herce Toma Cruise či sportovce Lewise Hamiltona. Nově ji novináři zachytili ve společnosti rappera Drakea.

Zpěvačka totiž odešla z nedávného hollywoodského večírku ve stejnou chvíli jako on. Po intenzivních spekulacích o jejím vztahu s hvězdou Formule 1 Lewisem Hamiltonem je Drake další, a zřejmě ne poslední hvězdou, se kterou se kolumbijská superstar údajně setkává.

Hamilton a Shakira byli viděni v posledním čtvrtletí na několika akcích společně, ale zdroje blízké Shakiře tvrdí, že mezi nimi není nic vážného.

V kuloárech se přitom spekulovalo o možnosti, že by Shakira a Tom Cruise mohli mít mezi sebou romantický vztah. Spekulace vyvstaly poté, co byli spolu spatřeni na Grand Prix Formule 1 v Miami. 

Dokonce měl Cruise mít „extrémní zájem“ o Shakiru a „zoufale“ toužit po schůzce s ní. Ta se ale chce soustředit na svou rodinu a nemá o vztah zájem.

Situace došla tak daleko, že podle časopisu Heat zpěvačka herce „prosila, aby s ní přestal flirtovat“. Uvedl to web Mirror.

Obě celebrity se přitom znají roky, ale až do zmíněné Grand Prix údajně neměli možnost si spolu někam vyrazit a trávit čas v „uvolněném prostředí“.

Podle zdroje magazínu se herec ke zpěvačce choval podobně, jako když se poprvé dal dohromady se svou bývalou manželkou Katie Holmes.

Témata: Shakira