Leoš Mareš oznámil turné: První reakce? Vždyť neumí zpívat!

Leoš Mareš 4

Autor: Pavel Krejčí

16. listopadu 2023 9:18

Leoš Mareš vyrazí příští rok na turné. Divíte se? Takovou reakci fanoušků si připouští i on sám, přesto do toho jde. Populární moderátor naznačil, co přesně chystá, když jeho pěvecké schopnosti nejsou kdovíjaké. 

Mareš absolvuje šňůru v březnu a dubnu 2024 a navštíví celkem třináct měst. Turné začne 13. března na Kladně a skončí 24. dubna v Praze. Mezitím show zavítá do Hradce Králové, Liberce, Karlových Varů, Ostravy, Ústí nad Labem, Zlína, Mladé Boleslavi, Prostějova, Českých Budějovic, Brna a Žďáru nad Sázavou.

Moderátor v Show Jana Krause připustil, že fanouškům to vzhledem k jeho dovednostem může připadat troufalé. "První reakce, asi i moje, by byla: proč? Proč by Leoš Mareš měl jezdit na turné, když neumí zpívat," svěřil se v pořadu.

"Já vím, že už to mám s lidmi vyřešené, že neumím zpívat, a oni to chápou. Tolerují mi, že občas vystoupím na nějakém večírku, který moderuji, nebo udělám nějakou party. Vždycky jezdili lidi za mnou do arény, ale teď jsem se rozhodl, že bych jel já za nimi do těch měst, do těch kulturáků, do těch divadýlek," vysvětlil. 

K programu Mareš sdělil, že je zatím otázkou, co bude dělat. Nejdůležitější prý je, aby si lidé koupili vstupenky. "Já to mám vymyšlené, ale lidi si to nedovedou asi představit, a my jim to nebudeme říkat," dodal. 

Témata: Leoš Mareš