Leoš Mareš je v rádiu přes čtvrtstoletí! Chyby se staly, přiznal moderátor

Leoš Mareš 4

Autor: Pavel Krejčí

18. března 2024 9:08

Přes čtvrtstoletí zní hlas Leoše Mareše z rádia a rozhodně to nevypadá, že by se na tom mělo něco změnit. Možná ale v jeho kariéře nastaly momenty, kdy byl konec blízko. Třeba i kvůli nějakým průšvihům... 

V červnu uplyne neuvěřitelných 27 let od Marešova nástupu na Evropu 2, takže snad není urážkou, když ho označíme za veterána radiového vysílání. Ostatně i kvůli jeho zkušenostem si ho v minulém týdnu pozvala moderátorka Lucie Výborná do své nové televizní show.

Mareš v pořadu přiznal, že za více než čtvrtstoletí došlo k průšvihům. "Za těch dvacet sedm let se děly velké věci," prohlásil a v této souvislosti zmínil, že ranní show probíhá od šesti hodin ráno, což je také úskalí. "Je to opravdu kousek, opravdu jenom kousíček ke třetí hodině," podotkl.

"Pokud se opravdu někde zdržíte, tak nezbývá moc času na rekonvalescenci," poznamenal jeden z nejúspěšnějších tuzemských moderátorů. "Takže někdy se samozřejmě stalo a byly okamžiky, kdy jsem to třeba nezvládl a udělal jsem i profesionální chyby, které mi jsou dodnes líto," přiznal Mareš. 

Témata: Leoš Mareš