Lenka Krobotová: PRVNÍ FOTKY ze svatby ukázala až po dvou měsících!

Lenka Krobotová mezi dvěma kolegyněmi.

Autor: Pavel Krejčí

22. září 2023 21:41

Dva měsíce si Lenka Krobotová nechávala pro sebe fotografie z červencové veselky, až nyní je konečně odhalila. Podívejte se v článku na snímky, které vznikly během druhé svatby populární herečky. 

V závěru letošního července se roztrhl pytel s utajovanými svatbami, nejela v tom pouze Krobotová. Provdala se například také tenistka Petra Kvitová, pro kterou to byla premiéra. Nikoliv pro dceru známého herce a režiséra Miroslava Krobota. 

Sympatická herečka se provdala za známého fotografa Vlado Bohdana, syna herečky Blanky Bohdanové. Veselka proběhla v Kamenici nad Lipou. Až nyní se fanoušci dočkali prvních záběrů, které se objevily na instagramu.

"S odstupem dvou měsíců chci poděkovat za to, že jeden z červencových dnů byl ještě krásnější než ostatní," napsala Krobotová ve čtvrtek na sociální síti. 

Členka souboru Dejvického divadla už jednou vdaná byla, a to za hudebníka Václava Havelku, s nímž má syny Šimona a Eliáše. Dva potomky, konkrétně dceru Zuzanu a syna Jeronýma, má také novomanžel z minulého vztahu se spisovatelkou Zuzanou Maléřovou.

Témata: Lenka Krobotová