Legendární Comeback se vrací? Martin Dejdar prozradil podrobnosti!

seriál Comeback

Autor: Libor Frýdl

3. prosince 2023 10:57

Comeback, jeden z nejpopulárnějších českých sitcomů, se měl třetí řadou po více než 10 letech vrátit. Jak se ale zdá, zatím nemá na růžích ustláno.

12 let dlouhých let uplynulo od posledního dílu druhé série seriálu, který si získal české fanoušky. Neurotický Tomi Paci ztvárněný Tomášem Matonohou, jeho dcera Kristýna Leichtová alias Iva Pacovská a především notorický milovník piva Ozzák v podání Martina Dejdara si v době největší slávy získali statisíce fanoušků, seriál ale skončil, a mnozí dodnes volají po pokračování.

K tomu mělo skutečně dojít. Dejdar se v minulosti několikrát rozpovídal o tom, že seriál by měl pokračovat. "Měli jsme točit pokračování letos na podzim, 16 dílů. Z jakýchsi technických důvodů se to zatím přesunulo o rok, ale skutečně jsme měli začít točit v říjnu 16 nových dílů," uvedl například podle Aha.

Jak to vypadá s natáčením tak vůbec není jisté. Ačkoliv později uvedl, že na podzim se mělo točit osm dílů a dalších osm na jaře, nikdo neví, jaká je nyní situace. "Zatím nevím, z jakého důvodu, ale natáčení je zastavené. Podrobnosti nevím. Všichni jsme s tím nadšeně souhlasili. Nikdo z té party nevypadl, nikdo neřekl, že ne. Všichni souhlasili, že budeme pokračovat. Ale zatím je to asi v šuplíku na Nově," myslí si.

Jestli se tak dočkáme návratu seriálu je zatím ve hvězdách a není ani zřejmé, kde se natáčení zaseklo, když s ním všichni hlavní herci podle Dejdara souhlasí.

Comeback je český televizní sitcom, který vznikl v produkci televize Nova. Jeho první díl s názvem Křeslo měl premiéru 4. září 2008, a poslední díl s názvem Slepák byl odvysílán 24. října 2011.

V divácké anketě ANNO 2008, která hledala nejoblíbenější pořad TV Nova, získal Comeback třetí místo. Martin Dejdar, který ztvárnil postavu Ozzáka, byl dokonce zvolen Mužem roku. Úspěch pokračoval i v roce 2009, kde si Comeback udržel třetí místo a Martin Dejdar se opět umístil na téže pozici.

Témata: Martin Dejdar seriál Comeback