Mezi moderátorkou Novy a zpěvačkou LP to v bazénu láskou jen jiskřilo

LP a Iveta Maurerová 8

Autor: Zdeněk Tuhý

11. dubna 2024 22:25

Moderátorka TV Nova Iveta Maurerová prožívá jedno ze svých nejhezčích období. Již několik měsíců je šťastně zadaná se zpěvačkou LP. Nedávno se na sociálních sítích pochlubily zamilovanými fotografiemi z bazénu. 

Maurerová se zpěvačkou LP tvoří již několik měsíců šťastný pár a je vidět, že jejich láska je stále vášnivá. Momentálně spolu tráví čas na dovolené na Bali, odkud se Maurerová na svém Instagramu pochlubila sérií zamilovaně tulících se fotografií z bazénu. Moderátorka nezapomněla ale ani na ukázku bikin.

Čtěte také

„První den na tomto vysněném místě s mou vysněnou láskou," uvedla pod příspěvek moderátorka, která udělala radost i svým fanouškům a sledujícím. 

„Užijte si to! Krásný pár, krásné místo," napsala jedna z fanynek do komentářů. „Užijte si obě tuto nádhernou zemi," přidal se další sledující. 

„Nikdy jsem nikoho nemilovala víc než tebe a děkuji ti, že jsem díky tobě našla úžasný pocit jít světem s někým milujícím vedle sebe. Miluji tě nejvíc na světě!“ napsala Maurerová své lásce LP k jejím narozeninám. 

Témata: Iveta Maurerová LP (zpěvačka)