Lady Dee ve stínu Soukupa s Bejrem! Její zápas v Clashi měl vypadat úplně jinak

Česká pornostar Lady Dee (Drahomíra Jůzová) 4

Autor: Pavel Krejčí

29. ledna 2024 9:10

Největší událostí uplynulého víkendu byl další galavečer organizace Clash of the Stars. Téměř veškerou pozornost si pro sebe ukradli miliardář Jaromír Soukup a jeho soupeř Aleš "Psychopat" Bejr. Do klece však nastoupila například i Lady Dee. 

Sedmadvacetiletou ženu, která se jinak jmenuje Drahomíra Jůzová, proslavily filmy pro dospělé. V kleci se Lady Dee měla utkat s jinou svou někdejší kolegyní z branže Nikolou Lauberovou. Na očekávaný zápas ovšem nedošlo...

Lauberová totiž absentovala, takže se Lady musela utkat s náhradnicí, která se ovšem poměrně činila. Gymnastka Eliška Kovaříková vydržela celá tři kola a prohrála až na body. Ani přitom nehrozilo, že by zápas skončil předčasně.

To se naopak stalo v případě hlavního taháku, jímž byl boxerský zápas mediálního magnáta Jaromíra Soukupa s "Psychopatem" Alešem Bejrem. Bejr se totiž neovládl a pohyboval se za hranou pravidel. Soukupovi dával hlavičky, za které byl náležitě potrestán diskvalifikací. Z výhry se tak radovala hvězda TV Barrandov. 

Témata: Lady Dee (Drahomíra Jůzová)