Kulturistka Věra Mikulcová zavzpomínala na starší časy: Zveřejnila 14 let starou fotografii

Věra Mikulcová s přítelkyní 5

Autor: Zdeněk Tuhý

26. ledna 2024 13:55

Česká kulturistka Věra Mikulcová je známá především díky svému vypracovanému tělu. Málo kdo ovšem ví, kolik dřiny a námahy za tím stojí. Na sociální síti se pochlubila jednou vzpomínkou, pod kterou se lehce rozepsala. 

Dlouhé a náročné přípravy jsou součástí každé soutěže a Věra Mikulcová se podělila se svými fanoušky o jednu zkušenost. Jde konkrétně o focení před samotnými závody. Mikulcová přiznala třeba to, jak náročné je samotné pózování oproti cvičení. 

Čtěte také

„Focení před závody je hodně náročné, zatínáte všechny svaly, co máte, a musíte držet v póze třeba minutu, všechno vás bolí. Pro mě je to těžší než trénink. Když jsem s focením začínala, styděla jsem se, bála se, neměla jsem to moc ráda. Přitom se ale těšila, jaké to asi bude. A teď? Baví mě to, je to náročné, ale je to zábava, těším se. Fotka je focená před 14 lety. Tahle fotka je zachycení momentu mezi dvěma snímky,“ napsala pod fotku na které pózuje v prádle s úsměvem od ucha k uchu. 

Její fanoušci byli z retro snímku velmi nadšení a své emoce dali v komentářích Mikulcové najevo. „Ježíš, tady jste teda kusanec. Moc vám to sluší," napsala jedna z fanynek. „14 let zpět? Styďte se!! Vůbec nestárnete, Věrko," přidala se další. 

Témata: Věra Mikulcová