Kordula Stropnická ukázala svou postavu v bikinách: Fanoušci jsou unešení

Kordula Stropnická 5

Autor: Zdeněk Tuhý

11. července 2024 16:08

Kordula Stropnická (18) má úspěšně po své maturitě a léto si užívá jak to jen jde. Navíc je mnohem aktivnější než dříve a vypadá to, že jde ve stopách své starší sestry Agáty Hanychové (39). 

Dcera Veroniky Žilkové se na sociálních sítích více otevírá okolnímu světu a pravděpodobně ráda na sebe upoutává pozornost. Před pár dny se z dovolené pochlubila ve stories snímkem z lodi, na které předvedla figuru v bikinách. 

Čtěte také

Tou se ale pochlubila znovu, a tentokrát rovnou v samotném příspěvku na Instagramu. Během koupání v lomu Homolák si udělala snímek v černých bikinách a na hlavě měla klobouček od značky Gucci za několik tisíc. 

Od svých sledujících dostala mnoho lichotivých zpráv a emotikonů. „Čistá krása," napsala jedna ze sledujících. „No tak toto?" přidala se další fanynka a dalo by se tu najít více podobných zpráv. Zbytek komentářů tvořila srdíčka a a ohýnky. 

Kordula se začíná být na sítích opravdu pořádně aktivní a čím dál víc připomíná svoji starší sestru Agátu, která je na sítích aktivní každý den. Děje se tak od její úspěšné maturity, kterou složila v květnu. 

„Konečně mám odmaturováno a spoustu času, a tak mě napadlo, jestli byste neměli zájem o to, že bych začala vlogovat,“ zeptala se kdysi svých fanoušků.

Témata: Kordula Stropnická