Konečně našla lásku? Emma Watsonová už není sama!

Emma Watsonová 4

Autor: Libor Frýdl

4. července 2024 18:15

Vedle britské herečky Emmy Watson se v posledních letech objevilo několik mužů. Teď to však vypadá, že je znovu zamilovaná a svou lásku se svým tajemným partnerem neskrývá ani na veřejnosti.

Loni se rozešla s partnerem Brandonem Greenem, se kterým byla 18 měsíců. Poté se po jejím boku objevilo několik mužů, ale žádný z těchto vztahů nebyl vážnější.

Zdá se však, že filmová Hermiona konečně našla lásku po boku neznámého muže, se kterým byla spatřena v Oxfordu. Pár se vůbec neobával, že by je někdo mohl vidět, a na veřejnosti si vyměňovali polibky. Tyto momenty zachytil deník The Sun a fotky zamilovaného páru se rychle rozšířily mezi fanoušky.

"Vypadala velmi šťastně, jako by ji nic jiného nezajímalo. Byli si velmi blízcí a vůbec neřešili, kdo se dívá. Měli oči jen jeden pro druhého. Emma miluje Oxford a pravidelně tam chodí kvůli své rodině. Teď má však další důvod, proč toto město milovat," uvedl zdroj pro The Sun.

Vztah Emmy Watson a Brandona Greena trval 18 měsíců a i když se zdálo, že vše klape jak má, nakonec server Daily Mail uvedl, že se dvojice rozešla! 

Není sice známo proč, vztah měl ale skončit po Vánocích. Na víně by mohla být Greenova záliba v modelkách, kterou herečka zřejmě neustála.

Témata: Emma Watsonová