KONEC velké lásky! Štěpán Kozub se potají rozvedl!

Štěpán Kozub 3

Autor: Libor Frýdl

2. prosince 2023 12:09

Populární bavič a komik Štěpán Kozub rád šokuje své publikum, tentokrát ale zasadil nečekanou ránu svým fanouškům. Potají se totiž rozvedl se svou středoškolskou láskou!

Láska jako z pohádky. Tak působil vztah komika a herce Štěpána Kozuba a jeho manželky, tanečnice Barbory. Ačkoliv přímo o ní herec mluvil jen zřídkakdy, zásoboval své diváky historkami z jejich setkání a častokrát zmínil i svého tchána Láďu. 

Manželé se brali se 31. srpna 2019, uplynuly ale čtyři roky a manželství je v troskách. Podle serveru Blesk bylo soudní řízení o rozvodu manželství zahájeno 1. srpna 2023 a konečné rozhodnutí padlo 21. listopadu.

Důvod rozvodu není znám a dvojice si ho nechala pro sebe. "Určitě se k věci nebudeme vyjadřovat," řekla jejich manažerka. Faktem je, že Kozubova sláva je na raketovém vzestupu a z herce menšího ostravského Divadla Mír se stal komik, který se svou stand up šou objíždí republiku.

Zahrál si také v několika filmech a rád účinkuje i ve spolupráci s Jiřím Krhutem, s nímž podnikají pěvecké humorně laděné turné. Kozub je tak v poslední době velmi vytížený a doma se zřejmě příliš nezdržuje. 

Je-li právě toto důvodem rozvodu není známo, herec se ale v minulosti nechal slyšet, že doma je úplně jiný, než na pódiu. Za jejich rozvodem tak mohou stejně dobře stát i nejrůznější neshody.

Necelý rok po svatbě, v červenci 2020, se dvojici narodila dcera Anežka. Jak je to s opatrovnictvím není zřejmé, a není ani jasné, od koho návrh na rozvod přišel.

Témata: Štěpán Kozub