KONEC Jaromíra Soukupa? Mizí z názvu pořadů, ale... TV Barrandov prozradila více!

Jaromír Soukup (podnikatel, moderátor) 2

Autor: Pavel Krejčí

13. června 2024 13:06

Roky se mnozí televizní diváci vysmívají moderátorským schopnostem Jaromíra Soukupa a volají po jeho konci na televizní obrazovce. A ten den možná opravdu přichází... Podle nejnovějších mediálních informací jsou jeho pořady ve velkém ohrožení! 

Českem v květnu proběhla zpráva, že Soukup už není ani spoluvlastníkem vydavatelství Empresa Media, do kterého patří i TV Barrandov. I zbývající padesátiprocentní podíl od něj měl odkoupit podnikatel Jan Čermák, i když to Soukup v první reakci popíral. "Je to stále stejné: padesát procent na padesát procent," nechal se slyšet. 

Nyní je tu ale další důkaz, že miliardář v televizi opravdu ztrácí pozice. Podle informací webu Mediář totiž v programu hlavního kanálu na začátek července není ani jeden z pořadů, které nesly jméno kontroverzní postavy české mediální scény.

Čtěte také

Konkrétně jde o pořady Moje zprávy, VIP svět, Moje zprávy, komentáře, Jaromír Soukup live, Duel Jaromíra Soukupa, Hovory Kalousek Soukup, Týden podle Jaromíra Soukupa, Reakce Jaromíra Soukupa a Vaření se Soukupem.

Podle zástupců skupiny to ale neznamená, že diváci o Soukupa úplně přijdou. "Nyní se staví nový program, což obsahuje i nové názvy pořadů a nový či vylepšený obsah. Neznamená to ale zmizení Jaromíra Soukupa z obrazovky," řekl marketingový manažer Ivo Měšťánek zmíněnému serveru. 

Témata: Jaromír Soukup (podnikatel moderátor) TV Barrandov