Konec hvězdného přátelství? Erbová kvůli svatbě naštvala Hanychovou!

Vlaďka Erbová 5

Autor: Pavel Krejčí

11. června 2024 9:34

Jednou ze zajímavých červnových zpráv z českého šoubyznysu byla ta o třetí svatbě Vlaďky Erbové. Agáta Hanychová na veselce chyběla, ačkoliv obě ženy pojí dlouholeté přátelství. I vás nepochybně zajímá, co bylo důvodem absence. 

Hanychová nepřišla, protože se urazila v souvislosti s utajováním termínu a místa konání obřadu. Podle webu topky.sk to přiznala ve svém podcastu. "Já jsem byla pozvaná, ale pohádali jsme se týden před její svatbou. Nechtěla mi říct, kdy to přesně je, protože bych to prý řekla novinářům," uvedla trojnásobná maminka, která se urazila a nakonec na veselce chyběla.

Novým manželem Erbové se stal restauratér Petr Hynek, který ji už před dvěma lety doprovázel na veřejnosti. Dvojice se tehdy ukázala v Divadle Broadway na muzikálu Vánoční zázrak. To ale ještě nikdo netušil, kam až jejich vztah dospěje.

Podle informací Blesku se totiž modelka během první červnové neděle potřetí provdala, a to právě za již zmíněného Hynka. Deník také napsal, že si zřejmě kvůli jedenáctiletému synovi Markusovi nadále ponechala příjmení po fotbalovém bouřlivákovi. Bude tedy Vlaďka Hynek Řepková.

Připomeňme, že v minulosti se po jejím boku objevili fotbalista Tomáš Řepka či hokejisté Zdeněk Bahenský a Michal Gulaši.

Témata: Vlaďka Erbová Agáta Hanychová