KONČÍM, oznámil "král Vánoc"! Zpěvák a autor slavných vánočních hitů Michael Bublé sekl s hudbou!

Michael Bublé

Autor: Libor Frýdl

22. prosince 2023 13:30

Slavný kanadský zpěvák Michael Bublé (48), který se proslavil hlavně vánočními hity, prozradil, že si dává od hudby pauzu. Chce totiž, aby fanoušci poznali i jeho jinou stránku.

"Každý večer si vezmu oblek a jsem mužem, jakým jsem vždy chtěl být. Ten člověk je cool a vždy mluví správné věci. Umím však být i někým jiným. Chci, aby lidé viděli Mikea místo Michaela, kterého znají. Chci, aby ho poznal celý svět. 20 let dělám stále to samé. Napíšu něco dobrého, promuji to, navštívím 40 zemí a jdu na turné," řekl v podcastu The Diary Of A CEO.

"Cítím, že jsem ve fázi života a kariéry, kde potřebuji začít dělat věci jinak. Hudba bude pro mě vždy důležitá, ale teď chci dělat jiné věci. Je to o tom, abych byl sám sebou. Chci zkusit film nebo seriál. Cokoli to však bude, musí se to stát teď," dodal. 

Michael Bublé je kanadský zpěvák, skladatel a herec, který se narodil 9. září 1975 v Burnaby. Je známý svým hlasem ve stylu tradičního popu a jazzu, často ovlivněným hudebními legendami jako Frank Sinatra, Dean Martin a Ella Fitzgerald.

Michael Bublé - It's Beginning To Look A Lot Like Christmas

Video: YouTube

Bublé začal svou hudební kariéru v raném věku, ale získal mezinárodní uznání až ve svých 30 letech. Jeho průlomové album "Michael Bublé" vyšlo v roce 2003 a obsadilo přední příčky hitparád ve více zemích. Od té doby vydal několik úspěšných alb, jako například "It's Time" (2005), "Call Me Irresponsible" (2007), "Crazy Love" (2009) a další.

Jeho repertoár zahrnuje jazzové standardy, americké popové písně a také několik vlastních skladeb. Mezi jeho nejznámější písně patří "Haven't Met You Yet", "Feeling Good", "Everything" a "Home".

Michael Bublé získal několik hudebních ocenění, včetně několika cen Grammy. Proslavil se také řadou vánočních písní, jako "A Lot Like Christmas", "Have Yourself A Merry Little Christmas" nebo "Santa Claus Is Coming To Town".

Témata: Michael Bublé