Kim Kardashian je pod palbou kritiky kvůli obrazu její dcery: Podle fanoušků ho nemohla namalovat

Kim Kardashian 5

Autor: Zdeněk Tuhý

23. září 2023 18:00

Kim Karadshian a její rodina je jedna z nejznámějších a nejsledovanějších rodin na světě. Je proto jisté, že jednou za čas, kromě chvály, přijde i nějaká ta kritika. Té teď Kim musí čelit kvůli obrazu, který namalovala její 10 letá dcera North. 

Kim Kardashian se před pár dny na Instagramu pochlubila fotkou obrazu, který namalovala její desítiletá dcera North. Obraz velmi pěkně zachycuje západ slunce nad mořem a je až k neuvěření jak dobře obraz vypadá. „North pracovala na této krajinomalbě několik týdnů a dopadlo to takhle krásně. Jsem tak pyšná na své dítě,“ napsala hrdě Kim pod snímek díla její dcerky. 

Kim čekala hlavně chválu, ale dočkala se pravého opaku. Fanoušci jí nevěří, že obraz skutečně malovala North. Podle nich stojí za obrazem někdo jiný než její dcera, kvůli tomu jak kvalitně obraz vypadá. 

„Kim, potřebujeme důkazy, protože ti nikdo nevěří," napsala jedna z fanynek. Můžete ji příště nahrát, nebo alespoň vyfotit, kde maluje, protože nenávist je velká," přidala se další a podobných komentářů napsalo dalších několik tisíc lidí. „A moje batole dnes dostalo řidičák," přidala posměšný komentář další. Jaká je ovšem pravda ohledně autora obrazu, to ví pouze a jedině samotná Kim.

Témata: Kim Kardashian