"Když se všude řeší prsa..." Takhle se Hanychová zapojila do aktuální kauzy!

Agáta Hanychová

Autor: Pavel Krejčí

6. června 2024 9:52

Všude se řeší prsa, všimla si Agáta Hanychová. Evidentně narážela na spor mezi Veronikou Arichtevou a Jolanou Blažkovou, manželkou herce Filipa Blažka. A dcera Veroniky Žilkové se rozhodla zapojit vlastní svůdnou fotkou! 

"Když se tak všude řeší ty prsa," napsala ve středu ke snímku na instagramovém profilu, kde je jí vidět do výstřihu. Za necelý den získala fotografie přes pět tisíc lajků.

Více emocí před pár dny vzbudila "dvě trochu delší prsa" Veroniky Arichtevy, jak je popsala ona sama. "Měla jsem se ozvat? Měla! Nevím, proč by si měl kdokoliv nechat líbit útok na svojí postavu, život, práci, děti... Od kohokoliv. To jsou hranice. Moje. Snad i vaše," vysvětlila.

Zdůraznila, že tzv. bodyshaming není v pořádku. "V pořádku je, chovat se k druhejm tak, jak chceme, aby se oni chovali k nám. A případně si pod tyhle naše nový peckový šaty vzít horní díl plavek," dodala.

Ptáte se, proč takový humbuk nastal? Populární herečce někdo zhodnotil poprsí slovy "hrůza" a "děs" a dodatkem, že ani cvičení nepomůže. Oběť slovního útoku se rozhodla zprávu zveřejnit, čímž vyšla najevo zajímavá věc. Arichtevě totiž napsala Jolana Blažková, manželka herce Filipa Blažka, který se má na podzim zúčastnit další řady StarDance.

Témata: Agáta Hanychová Veronika Arichteva