Kdo vyhraje StarDance 2024? Z favorita na vítězství je vyvrhel!

Adriana Mašková a Filip Blažek 10

Autor: Pavel Krejčí

16. června 2024 21:51

Filip Blažek je nepochybně populárním divadelním i filmovým hercem a v neposlední řadě i jedním z legendárních pohádkových princů. A tak není divu, že produkce oblíbené taneční soutěže StarDance tohoto sympaťáka oslovila a zařadila mezi soutěžící nadcházejícího ročníku. Blažek se s kursem 5:1 okamžitě zařadil mezi největší favority na vítězství, otázkou ale je, jak s jeho šancemi zacvičí aktuální kauza jeho manželky Jolany. Ta poměrně nelichotivě okomentovala vybrané tělesné partie Veroniky Arichtevy, která její zprávu veřejně sdílela. A utrhla lavinu.

Arichtevě, která v soutěži v roce 2018 vytančila čtvrté místo, se dostalo široké podpory, zatímco na Jolanu Blažkovou i jejího manžela se snáší vlna kritiky. A je otázkou, jak může kauza zamávat s šancemi pohádkového hrdiny v soutěži. Bookmakeři Fortuny už korigovali kurs na jeho výhru směrem nahoru na 7:1. S ohledem na nejasnosti, jak věc bude dále eskalovat, pak zařadili do nabídky v kursu 5:1 i sázku na to, že Blažek do soutěže vůbec nenastoupí.

„Pro Filipa Blažka se předpokládám poslední dny proměnily v noční můru. Faktem prostě je, že to, co vymyslela jeho manželka, nebylo zrovna slušné a už vůbec ne chytré. Pro ty, kdo Veroniku Arichtevu trochu sledují, není překvapení, jak s celou věcí naložila. Uvidíme, jak se kauza bude dále vyvíjet, eventuelně jaké stanovisko populární princ zaujme. Dobrá nálada každopádně nepanuje asi ani u vedení pořadu, které je zvyklé vybírat z veřejné scény výhradně kladné hrdiny. Fanoušci mohou nově sázet Blažkovu výhru ve vyšším kursu, odpůrci naopak na jeho časné či předčasné vyřazení,“ říká expert Fortuny Roman Kovařík.

Téma je intenzivně propíráno zejména na sociálních sítích. Blažková na svých profilech vypnula komentáře, „bitevní pole“ tak bylo otevřeno na profilu jejího manžela. Část publika nechápe, jak herec může s takovou osobou žít, druhá polovina ho naopak hájí, že s tím nemá nic společného. Vliv diváků ve StarDance je každopádně značný a oba tábory hlasováním jistě vyjádří svůj názor. Někdo pošle Blažkovi hlas, někdo jiný si naopak může už teď vsadit v kursu 7:1 na to, že pár Blažek – Mašková se bude „pakovat“ hned první vyřazovací večer.

Témata: StarDance