Kdo je letošní Muž roku František Knobloch? Studuje, sportuje a je nezadaný

Veronika Žilková s výhercem Muže roku Františkem Knoblochem 3

Autor: Zdeněk Tuhý

26. srpna 2023 17:13

Letošní ročník soutěže Muž roku vyhrál František Knobloch (23), který bojoval s dalšími dvanácti muži o nejvyšší příčku. A o koho tedy jde?  František pochází z Hostivic, je vysportovaný, protože hraje volejbal, ale taky je velmi chytrý. Studuje hned dvě vysoké školy a fanynky mají velikou šanci, protože je momentálně nezadaný. 

Galavečer finále Muže roku 2023 se konal v Náchodě, kde se sešli nejen finalisté s porotou, ale také známé tváře jak Veronika Žilková, Alena Schillerová a mnoho dalších. Zrovna Veronika Žilková je i patronka nového vítěze Františka. 

Hned si s ním udělala fotku a do popisku napsala: „Vyhrál František, kterého jsem byla patronka. Skvělý kluk, studuje 2 vysoké, hraje volejbal a je skromný. Ano, podle mě muž roku právem, gratuluji." 

V rozhovoru pro Super.cz prozradil: "Udělám všechno, co bude v mých silách, abych vzorně reprezentoval. Pokud jde o školy, jsem v páťáku na právech a ve třeťáku na molekulární biologii. Takže letos budu muset napsat diplomovou a bakalářskou práci a udělat dvojí státnice. Určitě to bude náročné, ale věřím, že to zvládnu."

Témata: Veronika Žilková František Knobloch (Muž roku 2023)