Kateřina Brožová prozradila jméno nové lásky!

Kateřina Brožová 3

Autor: Pavel Krejčí

19. května 2024 20:28

Kateřina Brožová je velkou milovnicí psů, na dva mazlíčky jí ale zbyly jen vzpomínky. V květnu si ale konečně rozhodla udělat radost a fanouškům představila nového pejska. Nyní už jim prozradila i jeho jméno. 

Brožová se během druhého květnového víkendu pochlubila na instagramovém profilu záběry se štěňátkem. "Láska," napsala Brožová ke zveřejněnému videu, které nasbíralo několik tisíc lajků od fanoušků. 

Ve středu pak zveřejnila další fotku s novým mazlíčkem, přičemž prozradila jeho jméno. "Donneček," napsala známá herečka a připojila ještě srdíčko.

Připomeňme, že Brožovou v předchozím průběhu letošního roku potkaly dvě smutné události. V samém úvodu roku zamířila na dovolenou do zahraničí, přičemž svého pejska Jordyho svěřila jedné klinice v Praze. Mazlíček se ale jejím pracovníkům zaběhl a jeho dobrodružství skončilo tragicky. 

Aby toho nebylo málo, v březnu se herečka musela rozloučit i se psím důchodcem Maxíkem, který se dožil téměř 15 let. V posledních měsících života už ho ale sužovaly zdravotní potíže. "Náš drahý Maxíček svůj boj dobojoval. V mém náručí, v lásce a klidu… odešel do nebe za Jordym," oznámila slavná panička jeho skon na instagramu.

Témata: Kateřina Brožová