Kateřina Brožová odhalila NOVOU LÁSKU!

Kateřina Brožová 5

Autor: Pavel Krejčí

13. května 2024 14:37

Kateřině Brožové konečně zase rozzářil svět čtyřnohý kamarád. Jak známo, letos se musela se dvěma pejsky rozloučit. Nyní ale přivítala nového člena rodiny, kterým se pochlubila fanouškům na sociální síti. 

Brožová v samém úvodu letošního roku zamířila na dovolenou do zahraničí, přičemž svého pejska Jordyho svěřila jedné klinice v Praze. Mazlíček se ale jejím pracovníkům zaběhl a jeho dobrodružství skončilo tragicky. 

Aby toho nebylo málo, v březnu se herečka musela rozloučit i se psím důchodcem Maxíkem, který se dožil téměř 15 let. V posledních měsících života už ho ale sužovaly zdravotní potíže. "Náš drahý Maxíček svůj boj dobojoval. V mém náručí, v lásce a klidu… odešel do nebe za Jordym," oznámila slavná panička jeho skon na instagramu.

Bez čtyřnohého miláčka ovšem dlouho nezůstala. Během druhého květnového víkendu se pochlubila na instagramovém profilu záběry se štěňátkem. "Láska," napsala Brožová ke zveřejněnému videu. 

To už nasbíralo téměř devět tisíc lajků, takže je zřejmé, že fanoušky těší, že herečka se po dvou tragédiích opět usmívá v přítomnosti pejsků. 

Témata: Kateřina Brožová