Kateřina Brožová: O Velikonocích ji přepadl smutek! Důvod je jasný

Kateřina Brožová 3

Autor: Pavel Krejčí

3. dubna 2024 18:42

Smutné byly letošní Velikonoce z jednoho důvodu pro Kateřinu Brožovou. Sami už možná tušíte, pokud víte, co populární herečku potkalo v první čtvrtině letošního roku. 

Brožová v samém úvodu letošního roku zamířila na dovolenou do zahraničí, přičemž svého pejska Jordyho svěřila jedné klinice v Praze. Mazlíček se ale jejím pracovníkům zaběhl a jeho dobrodružství skončilo tragicky. 

Aby toho nebylo málo, v březnu se herečka musela rozloučit i se psím důchodcem Maxíkem, který se dožil téměř 15 let. V posledních měsících života už ho ale sužovaly zdravotní potíže. "Náš drahý Maxíček svůj boj dobojoval. V mém náručí, v lásce a klidu… odešel do nebe za Jordym," oznámila slavná panička jeho skon na instagramu.

Čtěte také

Na Velký pátek se svěřila fanouškům, že se jí po obou miláčcích moc stýská. Konkrétně zveřejnila fotografii z jedné z mnoha procházek s pejsky.

"Takhle mi bylo tak dobře… pořád mám pocit, že odněkud oba přiběhnou," napsala Brožová, která evidentně stále vstřebává události z úvodních měsíců letošního roku. 

Témata: Kateřina Brožová