Kate Middleton se stala tváří nového projektu. Nemoc ale vše komplikuje!

Vévodkyně Kate a princ William 4

Autor: Libor Frýdl

26. května 2024 17:31

Kate Middleton se stala tváří nového projektu pro děti v raném věku. Hovoří o něm sám Kensingtonský palác, protože Kate zůstává mimo oči veřejnosti, dokud nedostane zelenou od lékařů, uvedl portál Mail Online.

Královská nadace Business Taskforce for Early Childhood představila novou rozsáhlou zprávu, v níž se uvádí, že investice do raného dětství by mohly národnímu hospodářství přinést více než 45,5 miliardy liber ročně.

Vysocí ministři na ministerstvech zdravotnictví a školství již byli informováni o závěrech zprávy, ačkoli představitelé paláce se snaží zdůraznit, že se nejedná o politickou kampaň.

Mluvčí Kensingtonského paláce také zdůraznil, že zpráva by neměla být vnímána jako návrat Kate do práce poté, co podstoupila vážnou operaci břicha a prozradila, že podstupuje "preventivní chemoterapii" kvůli rakovině. V letošním roce tak vůbec nepodnikala veřejné aktivity.

Její mluvčí dodal, že práce na projektech prince a princezny je stále aktuální. Rané dětství je pro princeznu obrovskou prioritou, a proto byla během celého vývoje práce skupiny plně informována.

Vysoce postavený královský poradce dodal, že "princezna z Walesu je hnací silou pracovní skupiny pro podnikání. Byla informována o všem od začátku činnosti pracovní skupiny, zprávu si přečetla a byla s ní obeznámena."

Christian Guy, výkonný ředitel centra pro rané dětství, dodal, že jde o klíčový moment pro práci Kate v oblasti raného dětství. Je přesvědčena o transformačním vlivu, který by mělo společné řešení této problematiky pro současnou generaci, jakož i pro mnohé další generace.

Témata: Kate Middleton