Karolína Mališová vytasila zbraně: Fanouškům předvedla žhavé křivky

Karolína Mališová 6

Autor: Zdeněk Tuhý

3. března 2024 14:32

Modelka a česká Miss Earth roku 2015 Karolína Mališová (27) tráví dovolenou na Bali, kde dobíjí baterky před prací a také se tu schovala před zimou, která u nás stále ještě trvá. Kromě slunění na pláži fotí také fotky na sítě, vychutnává si místní speciality a poznává okolí. 

Kromě toho potěšila i své fanoušky na sociálních sítích, protože zveřejnila snímek v bikinách, na kterém předvedla své žhavé křivky a popíjí drink z kokosu. K příspěvku přidala text, ve kterém popisuje své poznatky z indonéského ostrova. 

„Moje dojmy z Bali po 11 dnech. Za mě byl nejkrásnější Ubud a sever ostrova. Je pravda, že jsme tam měli moc hezkou vilku, která byla vlastně uprostřed přírody, což mělo své kouzlo, Uluwatu spíše „hipster“ místo, všechny podniky i beachclub byly top, strašně milí místní (i v Ubudu),“ prozradila nadšeně Mališová. 

Fanoušky ovšem více zaujala samotná fotka v bikinách. „Postava top," napsala jedna z fanynek. „Body goals," přidala se ke komentářům Nela Slováková. „Ještě tvůj dělo zadek by to chtělo," reagovala Mališová. „A Já chci Tvoje břicho. Takže jsme fifty, fifty," odpověděla Slováková.

  

Témata: Karolina Mališová