Karlos Vémola přepisuje historii! Soupeře knockoutoval za sedm vteřin!

Karlos Vémola 3

Autor: Libor Frýdl

8. října 2023 15:06

Karlos Vémola má za sebou neskutečný výkon! Zůstává šampionem organizace Oktagon MMA v polotěžké váze po velmi rychlém finiši, který trval pouhých sedm vteřin prvního kola titulového zápasu, v němž porazil slovenského soupeře Pavla Langera.

Vémola tak svou bilanci vylepšil na 36 výher a 7 porážek. Ohromující zápas proběhl během galavečera Oktagon 47 na stadionu Nepel v Bratislavě.

Langerovi zasadil osudný úder jako první, a to přesným levým hákem. "Taktika byla zasáhnout ho jako první. Vyšlo to přesně. Nečekal to, za přesčasy se neplatí," řekl po zápase.

Zápasník tak přepsal historii československého zápasení. Takto rychlé ukončení zápasu, pouhých sedm vteřin od jeho začátku, je novým rekordem v organizaci Oktagon MMA.

Vémola vs Langer

Video: YouTube

Karlos Vémola je český profesionální bojovník v mixed martial arts (MMA) a je známý svým účinkováním v různých MMA organizacích jak v Evropě, tak i ve Spojených státech.

Vémola začal svou profesionální kariéru v MMA v roce 2007 a postupně si budoval reputaci tvrdého a agresivního bojovníka. Většinu svých zápasů bojoval v polotěžké váze. Během své kariéry se střídal mezi různými MMA organizacemi, včetně organizace UFC (Ultimate Fighting Championship), kde bojoval v letech 2011 až 2013.

Vémola řečený Terminátor je známý svým výrazným bojovým stylem, který zahrnuje sílu a tvrdý úderový výkon. Získal si značnou popularitu mezi fanoušky díky svým vzrušujícím zápasům a dramatickým výkonům.

Témata: Karlos Vémola