Karel III. Harrymu zřejmě nikdy neodpustí, tvrdí expert!

Král Charles III. 4

Autor: Libor Frýdl

22. června 2024 10:44

Princ Harry v posledních letech svým chováním nezískal mnoho fanoušků a jeho veřejná kritika rodiny ho přivedla do konfliktu s otcem, králem Karlem III., který mu možná nikdy neodpustí.

Harry se již několik let potýká se svou rodinou, kterou tvrdě kritizoval zejména v dokumentu "Harry & Meghan" a ve své knize "Spare". Tato kritika zasáhla i jeho blízké, včetně jeho bratra prince Williama.

Ostré komentáře směřovaly také na jeho nevlastní matku, královnu Camillu. Jeho otec, král Karel III., si tyto útoky vzal velmi osobně a podle odborníka na královskou rodinu Christophera Andersena je natolik rozzlobený, že Harrymu možná nikdy neodpustí.

"Lidé by si měli uvědomit, že pro Karla III. je nepřijatelné kritizovat Camillu. To prostě nemůže ignorovat. Bohužel pro Harryho o ní řekl několik vážných věcí a jasně naznačil, že ona je v celém případu viníkem. To Karla hluboce trápí a bude pro něj velmi těžké Harrymu odpustit. Myslím, že se to nikdy nestane. Harry zůstal sám," řekl Andersen pro Fox News. 

Témata: Princ Harry Král Charles III. (Karel III.)