Karel Gott (†80): Co z pamětí ještě nezaznělo? Fanoušci mají to, na co se těšili!

Karel Gott 6

Autor: Pavel Krejčí

29. září 2023 18:37

Nacházíme se ve dnech, kdy uplynou čtyři roky od odchodu legendárního zpěváka Karla Gotta, takže nepřekvapí, že se jeho jméno opět skloňuje. Projekty s ním spojené totiž běží dál. Právě dnes už si lidé mohou poslechnout audioverzi Mistrovy autobiografie. 

Vdova Ivana Gottová na netrpělivě očekávanou novinku upozornila fanoušky na svátek svatého Václava. "Nejspíš už víte, že v pátek 29. září, vyjde očekávaná a opravdu výjimečná audiokniha Má cesta za štěstím," uvedla ve čtvrtek na instagramu.

"Uslyšíte tak poprvé kompletní audioverzi Karlových pamětí, která má celkem 73 kapitol a jsou v ní i díly, které nezazněly o prázdninách v rozhlasovém vysílání. Také ty čtou Igor Bareš a umělá inteligence Karlovým hlasem," pokračovala v popisu díla.

Právě vdova se po smrti Gotta stará o jeho odkaz a dotáhla už řadu projektů v čele s velkým vzpomínkovým koncertem. Hrdá je i na nejnovější počin. "Z audioknihy mám velkou radost a děkuji celému týmu, který se na její přípravě podílel," dodala Gottová.

O víkendu navíc uplynou přesně čtyři roky od odchodu legendárního zpěváka, který zemřel 1. října 2019 po statečném boji se zákeřnou nemocí. Bylo mu rovných 80 let. 

Témata: Karel Gott Ivana Gottová