Karel Gott (†80): Co chybí v pozůstalosti? Vdova Ivana se obrací s prosbou na fanoušky!

Karel Gott 5

Autor: Pavel Krejčí

16. února 2024 9:28

Dům Karla Gotta na Bertramce chce letos rodina zpřístupnit veřejnosti, vdova Ivana na projektu usilovně pracuje. Nyní se dokonce v této souvislosti obrátila na fanoušky. V pozůstalosti zřejmě chybějí snímky legendárního Mistra z některých míst, která jsou s ním neodmyslitelně spjatá. 

Gottová na úvod přiznala, že pracuje na projektu zpřístupnění vily. "Já se mám stále pracovně a ač o mně moc z mé vlastní iniciativy neslyšíte, pilně shromažďuji s týmem a pomocníky materiály a připravujeme potřebné podklady pro Villa GOTT," uvedla na facebooku.

Na fanoušky se obrátila s prosbou, zdali by nemohli zaslat fotografie, které Gotta zachycují v jeho autech či před jeho domy v Kobylisích, Strašnicích a Nad Bertramkou. "Prosím, máme zájem především o snímky z 20. století, ideálně z 60., 70., 80., popřípadě 90. let. Každá vaše fotografie přidá další kus do mozaiky jeho odkazu," vysvětlila manželka slavného zpěváka.

Čtěte také

Vdova prozradila, že snímky se následně mohou stát součástí expozice v domě. "Až přijde čas, vystavíme vybrané fotografie v rámci vily, aby všichni návštěvníci mohli nahlédnout do Karlova světa i skrze vaše snímky," podotkla.

"Těšíme se na vaše vzácné snímky a příběhy, které nám pomohou ještě více přiblížit Karla Gotta a jeho odkaz. Děkujeme a přejeme hodně štěstí!" dodala Gottová. 

Témata: Karel Gott Ivana Gottová