Kanye West své partnerce utahuje řetěz! Na veřejnost uniklo, co dalšího jí zakázal!

Kanye West

Autor: Libor Frýdl

12. února 2024 20:32

Přátelé a rodina mají už delší dobu strach o partnerku Kanye Westa Biancu Censori. Raper jí prý dal seznam pravidel, která musí dodržovat, a ona je jako ve vězení. Údajně jí například zakázal používat sociální sítě.

V průběhu minulého roku se objevily zprávy o tom, že Kanye West dává své přítelkyni seznam pravidel, která musí neustále dodržovat. Jedním z těchto pravidel bylo i omezení mluvení na veřejnosti, což vyvolalo obavy u jejích blízkých.

Nové informace však ještě více znepokojují. List Daily Mail totiž informoval, že Censori dostala další zákaz používat sociální sítě, čímž ji podle jejích přátel chce Kanye ještě více izolovat od okolního světa.

„Bianca vždycky měla sociální sítě a byla na nich aktivní. To však změnilo, když potkala Kanyeho. Nechce, aby je měla, protože si myslí, že by jí četba nenávistných komentářů ublížila. Přesvědčil ji, že protože je hvězdou, musí zůstat pro svět záhadou. Lidé, kteří ji znají, se o ni bojí, protože si myslí, že je to jen další forma jeho kontroly,“ sdělil zdroj.

„Dříve sdílela svou nahotu na svém účtu neustále, ale to teď může kontrolovat. Je to znepokojující, a tím, že ji izoluje od světa, bude více a více osamělá. Ta silná a sebevědomá Bianca, kterou jsme znali, je pryč. Dělá to, co chce on, protože nemá jinou možnost. Z designérky se stala jeho manželka, což pro ni bohužel není pozice, za kterou by byla placena. Je uvězněna," dodal zdroj. 
 

Témata: Kanye West