Kanye West opět v hledáčku policie! Tentokrát kvůli napadení!

Kanye West

Autor: Libor Frýdl

18. dubna 2024 19:28

Policie v těchto dnech prošetřuje jednání amerického hudebníka Kanyeho Westa (46). Ten údajně v úterý udeřil do tváře neznámého muže. Podle umělcova mluvčího však jen bránil svou manželku Bianci Censori (29), kterou prý neznámý muž napadl.

Prominentní dvojice se v posledních letech prezentuje díky pořádným výstřednostem či skandálům. Tím posledním je prozatím incident, který se odehrál v úterý večer, kdy prý West udeřil do tváře neznámého muže.

O celé situaci informoval magazín TMZ, pro který se vyjádřil zdroj z policie. Ta v nejbližších dnech plánuje kontaktovat amerického hudebníka a bude žádat vysvětlení celé situace. To však už stihl přinést jeho mluvčí. Tvrdí, že napadený muž nejspíš zaútočil na raperovu přítelkyni Bianci Censori.

Prvotní informace přitom mluvily o tom, že ji muž nejspíš jen chytil za ruku. "To, že ji někdo chytil, je velmi neadekvátní popis toho, co se tam stalo. Strčil svou ruku pod její šaty, přímo na její tělo, chytil ji za pás, otočil ji a poslal jí několik polibků. Byla fyzicky a sexuálně napadena," uvedl mluvčí Westa.

Pro hudebníka nejde zdaleka o první podobný incident. Několikrát se totiž dostal do problémů kvůli napadení fanoušků či fotografů a stejný problém musí jeho právníci řešit opět.

Témata: Kanye West