Kanye West a jeho nové zuby: Kolik stály? Z částky se vám protočí panenky

Kanye West

Autor: Libor Frýdl

18. února 2024 16:59

Slavný americký zpěvák Kanye West je známý svými módními výstřelky. Tentokrát se však rozhodl, že vylepší svůj zevnějšek tím, že své zuby nahradí titanovou protézou, která stála neuvěřitelných 780 tisíc eur.

U amerického zpěváka si fanoušci zvykli na ty nejrůznější výstřelky. Svým nejnovějším rozhodnutím se mu však přesto podařilo šokovat.

Ten ovšem momentálně místo zubů zdobí titanová protéza, která upoutala pozornost celého světa. Ve velkém se přitom spekulovalo i o tom, jestli si dal rapper své zuby vytrhat. Tyto řeči však vyvrátil zdroj magazínu Today.

Jeho nová ozdoba byla vyrobena kromě titanu také z dalších materiálů, jako jsou palladium a platina. Celková částka za protézu se měla podle několika zdrojů vyšplhat na neuvěřitelných 780 tisíc dolarů.

Odborníci však s tímto novým prvkem uměleckého projevu nesouhlasí. Daniel Rubinshtein, zubař, v rozhovoru pro Mirror sdělil svůj názor na tuto protézu. A není nijak povzbudivý.

Upozornil na možné problémy, kterým by West mohl čelit, a vysvětlil, že podle fotografií by mohl mít obtíže se žvýkáním potravy a mohl by dokonce čelit bakteriálním infekcím.

"Podle toho, co jsem viděl na fotkách, nebude schopen pořádně žvýkat jídlo. Protéza mu zároveň způsobí bakteriální infekce. Následně bude mít problém s dalšími bolestivými obtížemi, a nikomu bych takovou proceduru nedoporučoval," uvedl zubař. 

Kanye West začal svou kariéru jako producent a později se stal úspěšným rapperem a zpěvákem. Měl významný vliv na hip-hopovou hudbu a je považován za jednoho z nejinovativnějších producentů a textařů v odvětví.

 

Témata: Kanye West