Kamila Nývltová truchlí! Zemřela její milovaná babička

Kamila Nývltová 5

Autor: Pavel Krejčí

2. června 2024 11:56

Smutek zavládl během prvního červnového víkendu v rodině zpěvačky Kamily Nývltové. Její členové se totiž loučí s babičkou muzikálové hvězdy, která nejen pro ni hodně znamenala. 

Nývltová o úmrtí babičky informovala v neděli dopoledne prostřednictvím instagramu. "Měla jsem tu nejhodnější babičku na světě. Všechny nás jako vnoučata a už i pravnoučata milovala," napsala na úvod.

Známá zpěvačka prozradila, že babička ji například naučila chodit do kostela. Vnučku také vždy zásobovala nejlepšími ořechovými rohlíky. "Když jsem měla bolavé srdce a byla zlomená láskou, poslouchala a nesoudila, vždy jen řekla, že by si přála, abych byla šťastná," prozradila někdejší účastnice X Factoru.

"Teď už je se všemi, které jsme ztratili a jednou se s nimi zase potkáme. Moje milovaná babičko Janičko, pozdravuj tam nahoře všechny, které miluju a chybí mi. Děkuju ti za to, jak jsi mě milovala a byla na mě pyšná! Na svoji Kamilku," uvedla zpěvačka.

Nývltová na závěr dodala, že babička by nechtěla smutnit. "Proto si dneska pojďme připomenout alespoň nějakou pěknou a zábavnou příhodu! Proto mi pojďte napsat o tom, co jste prožili se svoji babičkou vy," vyzvala své fanoušky.

Témata: Kamila Nývltová