Kam se vytratila bývalka Johnnyho Deppa Amber Heard?

Amber Heard 4

Autor: Libor Frýdl

25. května 2024 15:57

Herečka Amber Heard si prošla turbulentním obdobím. Po vyostřeném soudním sporu s jejím exmanželem Johnnym Deppem dala Hollywoodu sbohem a přestěhovala se do Evropy. 

Od jednoho z nejsledovanějších soudních procesů na světě uplynula už řada měsíců a Amber Heard se rozhodla stáhnout z veřejného života. Přestože rozsudek nepadl v její prospěch, herečka se usadila ve Španělsku, kde žije s dcerkou a přítelkyní.

Hvězda filmu Aquaman přivítala dcerku Oonagh Paige v dubnu 2021, kterou jí přivedla na svět náhradní matka. Není jasné, kdo je otcem dítěte, ale jistou dobu se na internetu spekulovalo, že otcem by mohl být její předchozí partner Elon Musk, který v souladu se svými prohlášeními o důležitosti mít více dětí působil jako dárce spermií. To se však nikdy nepotvrdilo.

Amber se ale v nové zemi daří. Sportuje, tráví čas s dcerkou a dokonce stíhá hrát i v menších filmech. V červnu 2023 se poprvé od urovnání soudního sporu objevila na veřejnosti na filmovém festivalu v Taormině.

Heard tam propagovala nezávislý film V ohni , ve kterém hraje psycholožku z konce 19. století, která se ujme případu dítěte v Kolumbii, o kterém se říká, že je posedlé.
 

Témata: Amber Heard