Kam se poděl Artur Štaidl? Tohle víme o životě syna Ivety Bartošové!

Iveta Bartošová se synem Arturem. 2

Autor: Pavel Krejčí

11. dubna 2024 9:18

Artur Štaidl si v tomto týdnu nepochybně připomněl nedožité 58. narozeniny své maminky Ivety Bartošové. Za deset let už se s jejím předčasným odchodem již vyrovnal a snaží se žít si svým životem. Jak si to můžeme představit?

Štaidl, syn známé zpěvačky a nejméně slavného skladatele, oslaví v letošním roce již 28. narozeniny. Mnozí pánové jeho věku už jsou ženatí a mají děti. Blíží se něco takového i v jeho osobním životě? 

Možná ano, protože podle posledních informací je Artur opět zadaný. V únoru se totiž objevil na premiéře muzikálu Bídníci v GoJa Music Hall s doprovodem, ačkoliv ještě v listopadu tvrdil, že má za sebou rozchod. Podle všeho se k sobě s bývalou partnerku, kterou je záhadná brunetka, vrátili. 

Artur Štaidl je synem Ivety Bartošové, jejíž nedožité 58. narozeniny připadaly na uplynulé pondělí. Bartošová se narodila 8. dubna 1966 v Kunčičích pod Ondřejníkem. Již v roce 1986 se v pouhých dvaceti letech stala Zlatou slavicí, triumf pak ještě zopakovala v letech 1990 a 1991. Následně se ale začal konat pozvolný ústup ze slávy, ačkoliv se Bartošové střídavě dařilo mít úspěch. Ovšem závěrečná léta jejího života byla plná skandálů. 

Témata: artur štaidl Iveta Bartošová