Kam princezna Kate nechala jít prince Williama v den narozenin dcery? Tak štěstí nevypadá!

Kate a William

Autor: Pavel Krejčí

7. května 2024 10:31

Čerstvě devítiletá princezna Charlotte oslavila minulý týden deváté narozeniny. Měla je ve čtvrtek, kdy se její otec ukázal mezi lidmi. Rodina ho pustila na semifinálové utkání Aston Villy ve čtvrtfinále Evropské konferenční ligy. Princ William ale štěstí svému oblíbenému klubu nepřinesl. 

Prince z Walesu si na stadionu Villa Park v Birminghamu všimla BBC, následník trůnu navštívil semifinálový zápas evropského poháru s přáteli. Úsměv mu ovšem zhořkl, protože Aston Villa v úvodním utkání dvojzápasu podlehla v domácím prostředí řeckému Olympiakosu 2:4. 

Princ William byl na fotbale v den, kdy jeho jediná dcera Charlotte slavila deváté narozeniny. S princeznou Kate, která pořídila portrét oslavenkyně, popřáli veřejně prostřednictvím sociální sítě X. Pár tam také poděkoval za všechny milé vzkazy. 

Charlotte se narodila 2. května 2015 v Londýně jako druhý potomek následníka trůnu a jeho manželky. Znamená to, že v pořadí následnictví na britský trůn je aktuálně třetí. Před ní jsou její tatínek a také starší sourozenci princ George. 

Témata: Kate Middleton Princ William princezna Charlotte Elisabeth Diana královská rodina (gbr)