Julián Záhorovský se stal tatínkem miminka! Je to...

Julián Záhorovský

Autor: Pavel Krejčí

12. dubna 2024 15:14

Baby boom v českém šoubyznyse pokračuje! Otcem se ještě před čtyřicítkou stihl stát zpěvák Julián Záhorovský, který patří k účastníkům dnes již legendární první řady SuperStar. 

Záhorovský oznámil narození syna s tím, že jméno a datum narození si s partnerkou zatím chtějí nechat pro sebe. Svou milou vychválil. "Terezka byla naprosto skvělá a úžasná," poznamenal. "Nechápeme, jak jsme mohli být doteď bez něj. Za jeho úsměv by šel člověk světa kraj," dodal. 

Zpěvák oznámil těhotenství partnerky až na začátku února, kdy byla nastávající maminka již v sedmém měsíci těhotenství. "Člověk všechno zařizuje a už se to pomalu blíží. Chtěli jsme si to udržet pro sebe co nejdéle," řekl zpěvák webu super.cz.

Účastník známé talentové soutěže tehdy také popsal, jak mu přítelkyně krásnou zprávu sdělila. "Bylo to pro nás překvapení, protože jsme v té době měli platit zálohu na dovolenou, kterou jsem si vysnil, a najednou přítelkyně ráno přišla, když jsem měl zálohu platit, že nikam neletíme, že je těhotná," uvedl Záhorovský.

Témata: Julián Záhorovský