Jsem v šoku, vůbec Meghan nepoznávám, řídí život i Harrymu! Ostrá slova otce vévodkyně Thomase

Meghan Markle 5

Autor: Libor Frýdl

20. září 2023 15:57

Vztah vévodkyně Meghan Markle s jejím otcem Thomasem je dlouhodobě na bodě mrazu. Její otec v nejnovějším rozhovoru přiznal, že svou dceru vůbec nepoznává a mrzí ho, že se nemůže vídat s vnoučaty.

Ačkoliv Thomas Meghan vychovával od malička, jejich vztahy se krátce před sňatkem s princem Harrym nabouraůy. Meghan ho totiž v roce 2018 obvinila z toho, že prodal několik fotek buvlárním médiím, což Thomas popírá. 

V nejnovějším rozhovoru přiznal, že jejich vztah je i nadále velmi špatný. Pro Good Morning Britain uvedl, že jeho dcera mu nechce dovolit vídat se s vnoučaty, což považuje za velmi kruté. Uvedl také, že se chování Meghan pořádně změnilo.

"Odepřít mi právo na to, abych viděl svá vnoučata, je velmi kruté. Jsem z toho velmi zklamaný. Podle zákonů v Kalifornii je můžu za to zažalovat, ale nechci to dělat," řekl.

Čtěte také

"Neudělal jsem nic špatného. Neexistuje nic, za co by mě mohli označit jako špatného člověka. Jsem milující táta a ona to ví. Nemá důvod, aby se ke mně takhle chovala," dodal.

"Meghan se mnou žila od šesté třídy a neviděl jsem nic podobného. Nikdy jsem neviděl takovou ženu, jaká se z ní stala, Velmi mě to šokuje," svěřil se.

"Už to není člověk, kterého jsem znal. Myslím, že má velký vliv i na Harryho, ne naopak. Král Karel také neudělal nic špatného a také nemůže vidět své vnuky," dodal.

Témata: Meghan Markle Thomas Markle