John Cena promluvil o svých cílech do budoucna

John Cena

Autor: Eliška Procházková

18. června 2024 12:15

Slavný zápasník a herec z americké organizace WWE John Cena (47) promluvil o svých cílech. Řekl, že chce zůstat aktivní až do svých osmdesáti let a bude cvičit, dokud mu bude tlouct srdce.
 
 

Podle magazínu People, John Cena prohlásil: "Můj trénink byl založen na tom, že každý den musíš být co nejsilnější. Teď mám výhled na dalších 40 let."

John Cena je známý svou fyzickou silou a osobností. Proto není překvapením, že tento 47letý muž plánuje, že fitness bude nedílnou součástí jeho života bez ohledu na věk.

Bojovník vysvětluje, jak se jeho cíle v průběhu let vyvíjely: "Když jsem byl malý dvanáctiletý kluk, chtěl jsem vypadat svalnatě a vyhnout se šikaně. Pak, jako pozdní teenager, jsem se soustředil na fyzickou sílu pro sport. A jako mladý dvacátník jsem se snažil vypadat dobře esteticky a udržet si disciplínu."

Po získání životní pracovní příležitosti jako profesionální wrestler v roce 1998, se začal zaměřovat na to, aby se stal skutečně skvělým bavičem.

"V 47 letech je teď mým cílem zůstat fyzicky aktivní, dokud to půjde.  Dal jsem si do hlavy číslo, že bych chtěl být fyzicky aktivní do konce osmdesátky nebo do devadesátky. Chci zvládnout paralelní dřep i ve svých pozdních osmdesáti letech," sděluje.
 
 

 
 

 
 

Témata: John Cena