
Jitka Zelenková je samozřejmě neodmyslitelně spjatá s nejúspěšnějším interpretem v historii Slavíků Karlem Gottem. Známá zpěvačka chovala ke svému kolegovi velkou úctu, což se projevovali i ve chvílích, kdy spolu mluvili.
Zelenková se samozřejmě proslavila jako zpěvačka sama za sebe, ale pamětníci si jistě vzpomenou, že jako vokalistka dělala svého času křoví Karlu Gottovi. U nejslavnějšího českého zpěváka a Ladislava Štaidla působila téměř čtrnáct let. Proto asi leckoho překvapí, že si s Mistrem vykala.
Známá zpěvačka to letos přiznala v pořadu TALK!. Poznamenala k tomu, že nemíchá práci s přátelstvím. Jednou to však vypadalo, že se oslovování mezi nimi změní. "Nabídla jsem mu tykání, když mi bylo 50. Nešlo nám to, protože jsme byli zvyklí a já z úcty k němu jsem říkala Karle, vy," vysvětlila podle webu TN.cz.
Čtěte také

To ale nemění nic na tom, že toho společně spoustu zažili. Jak rodačka z Brna zavzpomínala, po každém velkém koncertu v pražské Lucerně následoval velký večírek v Gottově vile na Bertramce. Podle jejích slov členové kapely na luxusní obydlí nebrali moc velké ohledy.
"Klepal se popel na perské koberce a režisér Roháč říkal, to nevadí, to je dobré pro koberce, nebudou tam moli," popsala Zelenková. "Užívali jsme si krásně mládí spojené s poslechem hudby. Byly to hudební večírky, pořád jsme poslouchali muziku," dodala.
Témata: Jitka Zelenková Karel Gott

Proč byl Henry Cavill nahrazen? Herec překvapivě skončil jen dva měsíce po svém návratu!

Kate Middleton stačily čtyři slova, aby pobavila celou Francii!

Taylor Swift jako tajná zbraň? V podcastu s Edem Sheeranem bylo veselo!