Jitka Čvančarová doložila důkaz o svém nahém výšlapu na Sněžku

Jitka Čvančarová 5

Autor: Zdeněk Tuhý

2. ledna 2024 16:00

Herečka Jitka Čvančarová (45) před pár dny na sebe prozradila jednu velmi zajímavou věc, a to že vylezla na Sněžku úplně nahá. Z této cesty nebyl žádný důkaz, tedy až doposud. Na Instagram zveřejnila jako přání do nového roku právě snímek jeden snímek z této adrenalinové výpravy.

Jitka Čvančarová se ke konci roku ukázala v show 7 pádů Honzi Dědka, kde se rozpovídala o své zálibě v otužování a rovnou na sebe práskla zajímavost, že podnikla výšlap na Sněžku, při kterém neměla na sobě vůbec nic. 

Kromě toho ale neexistoval žádný důkaz o jejím výletě, tedy až do teď. Na Nový rok zveřejnila na Instagram novoroční přání s fotografií, na které je na výšlapu. Na zádech má batoh a na sobě pouze žlutou čepici se slunečními brýlemi. 

Mezi fanoušky to vyvolalo vášně a začala diskuze o tom zdali je skutečně na sobě nic nemá. „Jak nahá ? Vždyť má čepici," napsala jedna z fanynek.  „Vidět jsou i ramínka sportovní podprsenky," napsala další. 

Čtěte také

Objevili se ale i zprávy, které herečku skládají poklonu a obdiv. „Klobouk dolů, to je můj další cíl v otužování. Jste báječná a vždy se těšíme na film s Vámi a na novou píseň, kterou vám pomohl napsat Tomáš," napsala další z fanynek.

Témata: Jitka Čvančarová