Jitka Boho se svěřila se svými myšlenkami o kráse: Od fanoušků dostala mnoho povzbudivých zpráv

Jitka Boho 5

Autor: Zdeněk Tuhý

23. září 2023 16:52

Zpěvačka, moderátorka, influencerka, modelka a miss z roku 2010 Jitka Boho (31) je velmi zaneprázdněná žena. Kromě práce je taky hlavně maminkou a to je samo o sobě není vždy lehká role. Před pár dny se na sociálních sítích zamyslela a svěřila se svými úvahami.

„Nejen úhel pohledu, ale i světlo dělá divy. Kolikrát si na dobrém světle připadám na 20 (bejvávalo), no a pak mě někdo vyfotí v ne příliš lichotivé úhlu ve “špatném” světle a rázem si připadám fakt stará. Tak a teď - co je realita? Ani jedno, řekla bych a takhle je to pořád. Jeden den bych zvládla stovky dřepů, druhý den bez energie. Jeden den zpívám tak lehce, druhý den na sebe nadávám, co to zase zpívám," svěřila se s úvahou o své kráse Jitka Boho na Instagramu. 

„Jako teď se tomu směju, ale k smíchu mi to v tu chvíli nepřijde. A co si z toho vezmeme? Tak nebo tak, pořád jsme to my. No a to, jak nás vnímají na venek ostatní, to je taky jen jejich úhel pohledu. Stejně - důležitější je, co máme uvnitř, a to je fakt. Protože krása je pomíjivá," dodala. 

Její fanoušci jí poslali mnoho pěkných a povzbudivých zpráv. „Podle mě zrovna Vy jste krásná a dokonalá i v teplákách a nenalíčená," napsala jedna z fanynek. „Zrovna vy jste krásná i ve špatném světle," přidala se další. „Jitko, jste pořád krásnější. Zrajete jako víno, děkuji za to, že vás mohu sledovat," doplnil jeden ze sledujících. 

Témata: Jitka Boho