Jiřina Bohdalová tam vždycky ožije! Víme, o která místa jde

Jiřina Bohdalová 3

Autor: Pavel Krejčí

26. února 2024 9:29

Jiřina Bohdalová je i v 92 letech nezastavitelná. Velkým motorem je pro ni zejména její rodina v čele s dcerou Simonou Stašovou. Slavná matka s neméně slavnou dcerou mají za sebou za posledních pár měsíců hned několik dobrodružství. 

Bohdalová sice loni na doporučení lékařů ukončila divadelní kariéru, ve filmu a televizi však pokračuje. A proto je důležité po každé práci správně zregenerovat. Zvlášť v jejím pokročilém věku.

Legendární herečka během posledních několika měsíců opakovaně navštívila se svou dcerou Španělsko. Nejprve byly v listopadu na Gran Canarii, v lednu pak vyrazily na Tenerife.

Čtěte také

"S mojí téměř třiadevadesátiletou maminkou jsme si udělaly dva výlety. V apartmánu jsme si i vařily. A protože je tam spousta Čechů, ale i máminých přátel, strávily jsme ten týden úplně fantasticky," popsala Stašová pro ShowTime. 

"Spíme v jednom apartmánu, vlastně načerpáváme sebe, jako když jsem byla malá a ona mladší. Najednou jsem zase ta malá holka a ona je mladší máma. Je to nádherné," dodala herečka k tomu, jak vypadají jejich společné dovolené. 

Témata: Jiřina Bohdalová