Jiřímu Bartoškovi bere sílu zákeřná rakovina! Jaký je stav slavného herce?

Jiří Bartoška 3

Autor: Pavel Krejčí

15. prosince 2023 10:50

Jiří Bartoška po letech opět bojuje se zákeřnou rakovinou. Není divu, že vzhledem k jeho popularitě se fanoušci neustále zajímají o to, jak na tom aktuálně je. Zprávy se přitom v průběhu týdnů poměrně rozcházejí... 

Špatná zpráva ohledně návratu rakoviny se objevila na konci listopadu. "Jeho stav není dobrý," tvrdil tehdy zdroj webu expres.cz. Fanoušky pochopitelně takové informace vyděsily. Uběhly ale dva týdny a už se objevují úplně jiné, lepší zprávy.

Bartoška se totiž v uplynulých dnech objevil na oslavách pražského Divadla Na zábradlí. Informovala o tom CNN Prima News prostřednictvím pořadu ShowTime. "Je v dobré kondici a plný elánu. A my jsme za to rádi," uvedla moderátorka Iva Kubelková reportáž. 

Čtěte také

Sám herec v ní následně promluvil. "Cítím se spokojeně a vlastně mě to hodilo o pár let zpátky, to znamená do roku 1989, takže si připadám hodně mladě," řekl reportérce a zavzpomínal na společné angažmá s Karlem Heřmánkem a Pavlem Zedníčkem.

Bartoška už v minulosti svedl úspěšný boj s rakovinou mízních uzlin. Lidé se o návratu zákeřné nemoci dozvěděli na konci letošního listopadu. Známý herec podle dostupných informací nepodstoupil žádný zákrok, léčí se v pražské Fakultní nemocnici Motol.

Témata: Jiří Bartoška