Jiří Krampol ve zpovědi z nového bytu: Jsem starý a...

Jiří Krampol na premiéře filmu Bastardi. 4

Autor: Pavel Krejčí

3. července 2024 11:49

Jiří Krampol oslaví příští týden 86. narozeniny, nejlepšího dárku už se ale dočkal. V červnu ho totiž propustili z nemocnice, odkud jeho kroky vedly na novou adresu. 

Krampol se po propuštění z nemocnice přesunul do menšího bytu, kde má navíc k ruce lidi, kteří mu pomohou v podstatě s čímkoliv. Přiznal však, že o velikosti prostoru nemluvil pravdu. 

"Chtěl bych říct, že předtím v médiích omylem uvedli, že ten byt má 21 metrů čtverečních, ale ve skutečnosti má 27 metrů čtverečních. Paní ředitelka mě na to upozornila, já jsem to nevěděl a vznikla mylná informace," upřesnil v rozhovoru pro Deník.

Čtěte také

Herec a bavič se nicméně pochvaluje, že je to na nové adrese hezké a útulné. A připustil, že v důchodu už velký byt neupotřebil. "Jsem starý a nepotřebuji pět pokojů. Když byly děti malé, mělo to cenu, ale když jsem sám, nepotřebuji chodit někam přes tři pokoje. To je zbytečné," konstatoval. 

Krampol připomněl, že opustil krásný byt v centru hlavního města, ale nelituje. "Jak už jsem říkal, beru hodně léků a když jsem žil sám, byl to někdy problém. To jsou takové starosti, které člověk nerad řeší. Tady je ta péče perfektní a nemusím se o tyto věci starat," dodal. 

Témata: Jiří Krampol