Jiří Krampol udělal velké a překvapivé rozhodnutí: Z nemocnice už domů nepůjde!

Jiří Krampol na premiéře filmu Bastardi. 3

Autor: Pavel Krejčí

12. dubna 2024 10:55

Jiří Krampol je momentálně opět hospitalizován v nemocnici, v péči lékařů se v poslední době ocitá opakovaně. Již několikrát se proto spekulovalo, že po pobytu ve zdravotnickém zařízení se už nebude vracet domů. A tentokrát je to zřejmě nejblíž pravdě... 

Krampol podle nejnovějších informací souhlasil s tím, že se po propuštění z nemocnice přesune do domu s pečovatelskou službou. "Můj zdravotní stav je tak komplikovaný, že mi lékaři doporučili, abych se už stáhl a nepracoval," vysvětlil deníku Aha! okolnosti nečekaného rozhodnutí. 

Dosud se legendární herec a bavič chtěl neustále vracet do svého bytu a také nadále pracovat, ačkoliv doktoři ho pobízeli k tomu, aby více odpočíval. V podobném duchu se vyjadřovali i jeho přátelé.

Čtěte také

Krampol přesto doufá, že alespoň nějakou činnost bude moci vykonávat. "Možná ještě tak načítání knih a něco podobného, ale už rozhodně nebudu nikam vyjíždět," nechal se slyšet.

Nic se každopádně nemění na jeho averzi ke zdánlivě nekonečným nemocničním pobytům. I tentokrát se těší, až bude pryč. "Ležet dlouhé dny v nemocnici je na skobu, prostě nekonečné," poznamenal. 

Témata: Jiří Krampol