Jiří Krampol: Tajná a předčasná oslava narozenin? Nejlepší dárek už dostal!

Jiří Krampol, herec a moderátor 3

Autor: Pavel Krejčí

28. června 2024 16:57

Jiří Krampol teprve v průběhu června po delší době opustil nemocnici, ale opět se potvrzuje, že bez společnosti jiných lidí dlouho nevydrží. Podle některých informací se v těchto dnech uskutečnila tajná a především předčasná oslava jeho 86. narozenin. 

Buštěhradský rodák se totiž narodil 11. července 1938, sedmý měsíc letošního roku přitom začne teprve v pondělí. Podle vyjádření politika Jindřicha Rajchla však Krampol ve čtvrtek uspořádal tajnou oslavu.

"Jirka Krampol dnes s drobným předstihem slaví své 86. narozeniny. Tak jsem se zastavil popřát českému Belmondovi vše nejlepší," napsal Rajchl na svém facebookovém profilu, kde také zveřejnil společnou fotografii se známým hercem. 

Čtěte také

Pověrčiví lidé by zřejmě narozeniny s předstihem neslavili, ale bez ohledu na to, co udělal slavný bavič, je třeba konstatovat, že ten nejlepší dárek k letošním narozeninám už beztak dostal.

Lékaři totiž v červnu umožnili jeho propuštění z nemocnice, po kterém se Krampol přestěhoval do nového bytu o pouhých 21 metrech čtverečních. Populární herec je v něm podle svých slov maximálně spokojený. 

Témata: Jiří Krampol