Jiří Krampol: Tady shrnuli 86 let jeho života... Svatby, rozvody, přišel o syny!

Jiří Krampol na premiéře filmu Bastardi. 5

Autor: Pavel Krejčí

11. července 2024 11:02

Právě dnes slaví Jiří Krampol šestaosmdesáté narozeniny. I v důchodu si zakládá na tom, aby mohl bavit lidi, i když příležitostí je kvůli zdraví stále méně. Teprve nedávno ho ostatně opět propustili z nemocnice domů. 

Krampol se po propuštění z nemocnice přestěhoval na novou adresu, kde má neustále po ruce lidi, kteří mu pomohou s čímkoliv. Nejde přitom o jeho blízké. Když se server topky.sk u příležitosti dnešních narozenin rozhodl zrekapitulovat hercův život, vypíchl v titulku právě rodinné vztahy: "Čtyři svatby, tři rozvody: Český herec přišel o syny... Úplně ho vymazali!"

Slovenský web připomíná, že populární bavič byl čtyřikrát ženatý, přičemž má dva vlastní a dva nevlastní syny, které vyženil. "O své vlastní syny prakticky přišel, několikrát si postěžoval, že nejsou v úzkém kontaktu," píše se v článku.

Čtěte také

"Po rozvodech dovolil, aby si jeho chlapce adoptovali partneři jeho exmanželek, proto Krampolovi synové Tomáš a Jiří už mají jiná příjmení. Herec byl jako otec vymazán ze všech dokumentů," dodal server. 

Krampol si ostatně často stěžuje na samotu a nevydrží dlouho doma, čímž přidělává vrásky ošetřujícím lékařům, kteří by po opakovaných hospitalizacích uvítali, kdyby slavný pacient více odpočíval. Starého psa ale novým kouskům nenaučíš... 

Témata: Jiří Krampol