Jiří Krampol poprvé a upřímně o kolapsu: Proč se mu udělalo zle?

Jiří Krampol na premiéře filmu Bastardi. 4

Autor: Pavel Krejčí

24. března 2024 8:32

Jen dva dny pobyl Jiří Krampol doma, v pátek už ho sanitka zase vezla do nemocnice. Známý herec a bavič se ozval z lůžka, aby ozřejmil okolnosti kolapsu, který vedl k jeho další hospitalizaci. 

Krampol v pátek podle dostupných informací zkolaboval ve svém bytě. "Jirka prý nebyl při smyslech," uvedl zdroj deníku Blesk. List se na incident doptal i pražské záchranné služby, která potvrdila páteční zásah v Žatecké ulici. "U muže okolo 80 let jsme zajistili vitální funkce a transportovali ho do nemocnice," sdělil tiskový mluvčí záchranářů Karel Kirs. 

Okolnosti samotného kolapsu ale popsal až sám slavný pacient. "V pátek jsem si vzal prášky a udělalo se mi špatně, tak mi radši kamarád z baráku zavolal sanitku," sdělil serveru TN.cz.

Čtěte také

Herce a baviče tentokrát hospitalizovali ve Všeobecné fakultní nemocnici, nikoliv v jemu dobře známé Nemocnici Na Františku, kterou naposledy opustil teprve ve středu. Podle Blesku se nechal propustit na revers, přičemž se za něj zaručil syn bývalé manželky. 

"Předtím mě asi tři měsíce léčili, ve středu mě pustili, ale ještě to nebylo dobré. Pan doktor říkal, že ta léčba bude ještě na dlouho. Přemístili mě pro jistotu na ARO," dodal Krampol pro TN.cz. 

Témata: Jiří Krampol