Jiří Krampol nereaguje? Doma ho nenajdete, herec skončil opět v nemocnici!

Jiří Krampol přestavil chystaný dokument Život je sranda. 3

Autor: Pavel Krejčí

23. března 2024 17:07

Už prakticky nepřetržitě trápí pětaosmdesátiletého Jiřího Krampola zdraví. Podle nejnovějších informací musel být populární herec a bavič včera opět hospitalizován, ačkoliv jeho předchozí nemocniční pobyt skončil teprve v průběhu tohoto týdne. 

Krampol v pátek podle dostupných informací zkolaboval ve svém bytě. "Jirka prý nebyl při smyslech," uvedl zdroj deníku Blesk, který s informací o aktuální hospitalizaci přišel jako první.

List se na incident doptal i pražské záchranné služby, která potvrdila páteční zásah v Žatecké ulici. "U muže okolo 80 let jsme zajistili vitální funkce a transportovali ho do nemocnice," sdělil tiskový mluvčí záchranářů Karel Kirs. 

Čtěte také

Herce a baviče tentokrát hospitalizovali ve Všeobecné fakultní nemocnici, nikoliv v jemu dobře známé Nemocnici Na Františku, kterou naposledy opustil teprve ve středu. Blesk ostatně přinesl nové informace i o konci poslední hospitalizace.

Krampol se měl prý nechat propustit na revers, přičemž se za něj zaručil syn bývalé manželky. Jak už ale nyní víme, teplo domova si známý umělec moc dlouho neužil. 

Témata: Jiří Krampol